درباره طراحی سایت


امروزه فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌و‌کار نیاز به روش‌های نوین دارد که پیش‌نیاز این روش‌ها داشتن یک وب‌سایت مفید و کار‌آمد است ، که به توان از طریق آن ابتدا کاربران را جذب کرده و سپس اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن‌ها قرار داد. با توجه به روند رو به رشد تجارت‌الکترونیک باید در انتخاب مناسب دقت بالا به خرج داد زیرا بازار رقابتی امروز فرصت آزمون ‌‌و خطا را نمی‌دهد. وب‌سایت در دنیای مجازی ویترینی از خدمات یا محصولات است.
" وب‌سایت ویترینی است برای کسب‌کار شما در دنیای مجازی "


تجربه‌کاربری و رابط‌کاربری


زیبایی یک وب‌سایت بسیار پر اهمیت است استفاده مناسب از رنگ ها شکل ها همچنین جای مناسب المان ها قطعا در جذب کاربر به ادامه کار با وب‌سایت شما کمک می کند اما زیبایی تنها کافی نمی باشد. ایجاد یک تجربه خوب در مراجعه اول کاربر به سایت شما باعث خواهد شد آن فرد به تابلو تبلیغاتی وب‌سایت شما تبدیل شود افزایش تجربه کاربری نیازمند آنالیز های دقیق و کارشناسی است.طراحی واکنشگرا

از آنجایی که امروزه طیف گسترده‌ای از کابران اینترنت از گجت‌ها استفاده می‌کنند ، داشتن یک وب‌سایت با انعطاف‌پذیری بالا در تمامی دستگاه‌های هوشمند بسیار پر‌اهمیت شده است. بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده نود درصد از کاربران ، وب‌سایت‌های بدون قابلیت نمایش در موبایل یا تبلت را ترک می‌کنند همچنین موتور های جستجو ‌گر ، امروزه به وب‌سایت های واکنشگرا رتبه بالاتری می دهند.


پشتیبانی


ویترین کسب‌و‌کار شما باید بروز‌رسانی شود و دائماً نمایشگر جدیدترین خدمات شما باشد تا این حس در مشتریان به وجود آید که شما همیشه به‌روز هستید. به همین دلیل پشتیبانی و بروز‌رسانی وب‌سایت از طراحی ‌آن اهمیت بیشتری دارد ما اعتقاد داریم طراحی وب‌سایت پایان کار ما نیست و موظفیم در کنار شما فعالانه در مسیر پیشرفت حضور داشته باشیم.


" پنجاه میلیون کاربر آنلاین منتظر شما هستند "

نمونه کار های منتخب طراحی سایت


روند انجام کار طراحی سایت


بررسی درخواست و آنالیز کسب‌و‌کار شما
۱- بررسی درخواست و آنالیز کسب‌و‌کار شما

کارشناسان ما پس از دریافت درخواست شما با شما تماس گرفته و جلساتی جهت آشنایی با کسب‌وکار شما همچنین آنالیز آن بر گزار می کنند.

طراحی بر روی کاغذ
۲-طراحی بر روی کاغذ

پس از جمع آوری اطلاعات لازم طراحان ما اقدام به طراحی وب‌سایت شما بر روی کاغذ می کنند سپس طراحی صفحات با شما به اشتراک گذاشته می شود و نظرات شما بر روی آن‌ها اعمال خواهد شد.

طراحی اولیه رابط کاربری
۳-طراحی اولیه رابط کاربری

متخصصات طراحی با استفاده از نرم افزار های روز اقدام به طراحی رابط کاربری شما خواهند کرد سپس طرح ها با شما به اشتراک گذاشته خواهند شد تا با اعمال نظر شما طرح نهایی بدست آید.

کدنویسی و توسعه
۴-کد نویسی و توسعه

پس از اتمام مراحل طراحی ، توسعه دهنده های ما با رعایت کامل استاندارد های کدنویسی و آخرین تکنولوژی های روز اقدام به کد کردن وب‌سایت شما خواهند کرد.

بارگذاری و رفع مشکلات
۵-بارگذاری و رفع مشکلات

پس از توسعه وب‌سایت نوبت به بارگزاری وب‌سایت شما در شبکه اینترنت می باشد بعد از بارگزاری وارد مرحله دیباگ و رفع اشکالات خواهیم شد.