درباره بازاریابی اینترنتی


بازاریابی اینترنتی به نوعی از بازاریابی گفته میشود که در آن ، هدف استفاده از ابزارها و امکانات اینترنتی برای جذب مخاطب و افزایش سود و یا رسیدن به دیگر اهداف سازمانی است. ، بازاریابی اینترنتی زیرشاخه‌ای از بازاریابی است پس براساس اهداف و استراتژی‌های سازمانی خواهد بود اما ابزار و تکنیک‌های متفاوتی از بازاریابی کلاسیک دارد تکنیک‌هایی مانند بازاریابی از طریق تولید محتوا از طریق شبکه های اجتماعی و با کمک طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت
" بازاریابی اینترنتی به دلیل کم هزینه بودن و قابل اندازه گیری بودن نوع مناسبی از بازاریابی برای هر کسب‌و‌کاری است "


بهینه‌سازی وب‌سایت


تمامی موتور‌های جستجو معتبر دنیا وب‌سایت‌ها را بر اساس ارتباط و رضایت کاربران رتبه‌بندی می کنند ونتایج جستجو را بر اساس رتبه به نمایش در می آورند. سئو یا بهینه‌سازی وب‌سایت شامل مجموعه فعالیت‌هایی است که رتبه وب سایت را بالا می‌برد. الگوریتم رتبه‌بندی گوگل شامل بیش از دویست معیار جهت رتبه‌بندی یک سایت است از این رو بهینه‌سازی فرآیند ساده‌ای نیست و نیازمند دانش و تجربه بالا است.شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه‌های اجتماعی بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با مخاطبین و تبلیغ کسب‌وکار به صورت آنلاین می‌باشند. یک دقیقه از هر چهار دقیقه وقت گذرانی هر فرد در اینترنت صرف گشت‌و‌گذار در شبکه‌های اجتماعی می‌شود و این بهترین فرصت برای جذب مشتریان بالقوه‌ای است که می‌توانند با کسب‌وکار شما آشنا شوند. رسانه‌های اجتماعی عاملی برای ارائه خدمات به مشتریان است.


تولید محتوا


علاوه بر تاثیر شبکه‌های اجتماعی تولید‌محتوای‌هدفمند یک فرآیند کاملا تخصصی می‌باشد که نیازمند دانش و سیاست‌گذاری های منحصر به فرد است و به کار‌گیری راهکارهای تخصصی تولیدمحتوا نتایج این استراتژی را به خوبی تقویت می‌کند. این شاخه از بازاریابی اینترنتی علاوه بر کاهش هزینه ها محبوبیت شما را در موتورهای جستجوگر و شبکه های اجتماعی بیش از پیش تقویت کند.


"... در هر ثانیه ۴۰ هزار جستجو در گوگل انجام می شود "

روند انجام کار


بررسی و آنالیز وب‌سایت
۱-بررسی و آنالیز وب‌سایت شما و رقیبان

پس از درخواست شما برای بهینه سازی وب‌سایت متخصصان ما جهت بررسی و آنالیز وب‌سایت شما و رقیبانتان با شما تماس می گیرند سپس روند اجرای پروژه زمان بندی و هزینه ها مشخص خواهد شد.

رفع مشکلات فنی و استاندارد سازی
۲-رفع مشکلات فنی وب‌سایت و استاندارد سازی

استاندارد سازی کد ها افزایش سرعت بارگزاری سایت افزودن قابلت واکنشگرا به وب‌سایت و ... در اسرع وقت توسط کارشناسان بهینه سازی ما انجام خواهد گرفت تا رتبه سایت شما افزایش یابد.

ایجاد بک‌لینک و تولید محتوا هدفمند
۳-ایجاد بک‌لینک و تولید محتوا هدفمند

ایجاد بک‌لینک های معتبر و هدفند به این معناست که ما با وب‌سایت های دیگر ارتباط برقرار کرده و برای شما لینک ‌های مفید و سالم ایجاد خواهیم کرد همچنین با برگزاری جلسات توجیهی آموزش هایی جهت نحوه ی تولید محتوا استانداردرا به شما آموزش خواهیم داد.

ورود سایت با کلید‌واژه منتخب به صفحه اول گوگل
۴-ورود سایت با کلید‌واژه منتخب به صفحه اول گوگل

قطعا پس از تلاش کارشناسان ما و استاندارد سازی صحیح همچنین آنالیز وب‌سایت شما در هر مرحله رتبه شما در گوگل افزایش پیدا خواهد کرد و به صفحه اول راه پیدا می کنید. اما باز هم ما در کنار شما هستیم تا این موقعیت را حفظ کنید.