درباره طراحی گرافیک


به‌کارگیری طراحی‌های گرافیکی حرفه‌ای می‌تواند قدمی حیاتی درروند تأسیس و توسعه یک کسب‌وکار موفق باشد. تصویر کلی از برند شما با یک لوگو عالی آغاز می‌شود و به تمام جنبه‌های کسب‌وکار شما گسترش می‌یابد. برند شما باید رابطه‌ای مستقیم با خدماتی که ارائه می‌دهید برقرار کند، درنتیجه نیازمند طراحی گرافیکی کاملی هستید تا چنین رابطه‌ای ایجاد شود.
طراحی لوگو، سربرگ ، کارت ویزیت خود را به ما بسپارید.


طراحی نشان تجاری یا لوگو


لوگو عبارت است از یک طرح گرافیکی ساده که در آن عصاره‌ی تصویری کسب‌و‌کار ، اهداف و چشم انداز‌های آن را به صورت فشرده و ساده بیان می‌کند. رعایت اصول زیباشناسی بصری و روان‌شناسانه می‌تواند اثری ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد کند. ‌ لوگو یا نشان تجاری هویت کسب‌و‌کار شما است که نباید به راحتی از آن عبور کرد.طراحی ست اداری

ست‌اداری مجموعه‌ای از کاغذ‌ها است که در امور اداری ، فعالیت‌های بین‌سازمانی و تبلیغات استفاده می‌شود مانند: کارت‌ویزیت ، سربرگ ‌ ، پاکت‌نامه و ... که جهت حفظ هویت و ارزش نهاد بهتر است متناسب باشند. این امر نظم و هماهنگی سازمان یا شرکت را می‌رساند. استفاده از لوگو ، رنگ و اطلاعات تماس موارد مهم هستند که باید در ست‌اداری درج شوند.


طراحی پوستر و بنر


طراحی پوستر , بنر و بسته‌بندی باید به گونه ای صریح و آشکار ایجاد ارتباط نماید و مخاطب را وادار به دیدن کند ، پس از جذب نمودن مخاطب ، او را به انجام عملی که هدف طراح بوده است ، تشویق نماید . کلیپ بصری , چه حاصل عکاسی باشد و چه تصویرسازی ، بایستی صریح و ساده حرف خود را بیان کند و نباید از مفاهیم گوناگون و پیچیده در آن استفاده شود .


" هر کسب کار موفقی با یک نشان تجاری شناخته می شود "

نمونه کارهای طراحی گرافیک


روند انجام کار


بررسی درخواست و آنالیز کسب‌و‌کار
۱- بررسی درخواست و آنالیز کسب‌و‌کار شما

کارشناسان ما پس از دریافت درخواست شما با شما تماس گرفته و جلساتی جهت آشنایی با کسب‌وکار شما همچنین آنالیز آن بر گزار می کنند.

طراحی یک طرح از کانسپت در خواستی
۲- طراحی یک طرح از کانسپت درخواستی

بعد از کسب اطلاعات لازم از پروژه شما،کارشناسان ما یک طرح از کانسپت شما آماده و برای شما ارسال خواهند کرد.

تغییرات نهایی طرح
۳-تغییرات نهایی طرح

پس از اعلام نظر شما بر روی کانسپت اولیه طراحان تغییرات لازم را اعمال خواهند کرد تا محصول نهایی آماده شود.

تحویل محصول نهایی به مشتری عزی
۴-تحویل محصول نهایی به مشتری عزیز

در پایان طرح نهایی به شما تقدیم خواهد شد . سپس بار دیگر در صورت وجود مشکل و پیشنهاد از طرف شما تغییراتی اعمال خواهد شد.