نکاتی برای شارژ سریع تلفن همراه

گاهی برای شما پیش می آید که مجبور میشوید از خانه خارج شوید اما تلفن شما دارای شارژ کافی نیست در این مقاله نکاتی را بیان میکنیم که در این موارد به کمکتان می آید.

۱-اولین چیزی که به ذهن همه ی افراد میرسد شارژ کردن تلفن با شارژر های آمپر بالاتر است این کار باعث میشود با ورود جریان بیشتر تلفنتان سریعتر شارژ شود البته دقت داشته باشید اصولا شارژر های تلفن های همراه ظرفیت آمپر پایین تری دارند چرا که علاوه بر عمر بیشتر باتری باعث میشوند تلفن شما دیرتر شارژ شود اما اگر در این مواقع احتیاج دارید بهترین کار استفاده از شارژر های تبلت است که عموما ۲ آمپر میباشند .

۲-در مواقع ضروری سعی کنید از تلفن خود هنگام شارژ کردن استفاده نکید چرا که علاوه بر آسیب رساندن به باتری باعث میشود تلفنتان دیرتر شارژ شود.

۳-تلفن خود را در حالت پرواز قرار دهید در این حالت انرژی باتری دستگاه برای دریافت پیام کوتاه، به نمایش درآوردن اعلان‌ها و جستجوی سیگنال آنتن جستجو های برنامه ها در پس زمینه مصرف نمی‌شود و تلفن سریعتر شارژ میشود.

بعضی از این نکات در تمامی اوقات کاربرد دارند و باعث میشوند تلفنتان سریعتر شارژ شود اما به خاطر داشته باشید شارژ کردن با شارژر های آمپر بالاتر به دستگاه و باتری آن آسیب های جدی وارد میکند.